WESTFIELD CHODOV

TIPY NA UDRŽITELNÉ KOLEKCE

UDRŽITELNÝ DENIM

LEVIS

REPREVE

Věděli jste, že každý rok více jak 30 miliónů plastových láhví zaplní naše skládky? Bohužel láhve nejsou moc biodegradibilní. Trvá to téměř 450 let, než se jedna obyčejná láhev kompletně rozloží. Ale co kdybychom měli možnost vzít tyto láhve a vytvořit něco dalšího? Představujeme Vám REPREVE®... REPREVE® je značka, která vyrábí vlákna ze 100% recyklovaných materiálů. Používají odpad obsahující plastové láhve a polyesterový odpad . Materiál byl představen v roce 2007 výrobcem Unifi Inc., sídlícím v Greensboro, Severní Karolíně.Produkty REPREVE® se vyrábějí z mixu bavlny a recyklovaných materiálů jako už zmiňované použité plastové láhve. Tímto se odstřihnou škodlivé skleníkové plyny z výrobního procesu a ušetří se spousta vody, aniž by se snížila kvalita, odolnost nebo výkon. Stylové a praktické, ale také udržitelné. To jsou pro Levi's® důležité vlastnosti, ale také principy, které jsou nám jako značce velmi blízké.

TENCEL® 

Je udržitelná látka, která se získává z celulózy a je jednou z látek, která je k životnímu prostředí nejpřátelštější a kterou si můžeš v dnešní době koupit. Je jemnější než hedvábí, nemačká se, saje lépe než bavlna a je chladivější než len. Levis tedy udělal to, co je pro naši platenu nejlepší, výrazně zvýšil používání tkaniny Tencel pro výrobu našeho oblečení.


C&A 

#WearTheChange

Každý den se snažíme vypadat a cítit se co nejlépe. Takže si vybíráme oblečení, které se vyrábí tak, abychom z něj měli dobrý pocit, a přitom se nesnižovala kvalita života těch, kteří ho pro nás vyrábějí, a neničila se planeta, z jejíchž zdrojů bereme suroviny. C&A se snaží dodržovat závazek udržitelnosti už léta. S hrdostí prohlašujeme, že už nyní je více než polovina oblečení, které C&A prodává, vyrobena s větším ohledem na udržitelnost. Chceme, aby to platilo pro 100 % bavlny z našich zdrojů a alespoň pro dvě třetiny surovin, které používáme. C&A představuje nejvíce udržitelné džíny na světě C&A je prvním světovým prodejcem, který nabízí džíny, které mají kompletní certifikaci Cradle to Cradle CertifiedTM zlaté úrovně. Byly vytvořeny ve spolupráci s Fashion for Good, světovou platformou, která usiluje o to, aby se móda dělala dobře, tyto džíny byly vyrobeny ze zcela udržitelných materiálů a v souladu se zlatou úrovní certifikace Cradle to Cradle CertifiedTM. Kolekce udržitelného denimu je v březnu 2020 dostupná i ve Wesfield Chodov. UDRŽITELNÉ SPODNÍ PRÁDLO

INTIMISSIMI

GREEN COLLECTION

Při příležitosti oslavy 10. výročí projektu Recycle, navrhla značka Intimissimi mini kolekci pro ty, kteří si přejí nosit oblečení přátelské k životnímu prostředí. Je vyrobena z trvale udržitelných materiálů, jejichž složení i původ jsou ověřeny. Green Collection zažije svůj debut v sezóně jaro/léto 2020. Tato linie spodního a nočního prádla i úpletů doplňuje základní kolekci. Je vyrobena z certifikovaných materiálů, jejichž konkrétní složení se dozvíte na cedulce prádla. Green Collection je unikátní materiálovým složením s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Premiérová kolekce zahrnuje 2 linie spodního prádla: první z nich s názvem The Garden Fairy tvoří sety spodního prádla, body a spodní kalhotky z jemné krajky QNova® by Fulgar. Druhá se jmenuje Rare Beauty a nabízí dva modely podprsenek Gioia a Sofia, brazilské kalhotky a podvazkový pás vše z elegantního certifikovaného hedvábí Bluesign® v  kombinaci s krajkou Q Nova® by Fulgar.

INTIMISSIMI - INICIATIVA TREEDOM

Intimissimi se rozhodla podpořit zodpovědný přístup k životnímu prostředí zajímavou spolupráci s online platformou Treedom která jako jediná na světě nabízí možnost zasadit strom na dálku a online pozorovat jeho životní cyklus Od roku 2010 spoluprací, se podařilo zasadit více než 900 000 stromů v Africe, Jižní Americe, Asii a Itálii O sadbu se starají přímo místní farmáři, a tak jsou přínosy této aktivity nejen environmentální, ale i sociální a ekonomické.


Oxalis dessous

Vyrobeno v souladu a s úctou k přírodě.

Unikátní kolekce nočních košil od německé značky Ringella z inovativního ekologického materiálu Lyocel. Tento materiál je vyroben z eukalyptového dřeva, které je pěstováno v udržitelném lesnictví, a navíc je plně rozložitelný. Lyocel je velice lehký prodyšný materiál, který má chladivou funkci. Skvěle se tak hodí do teplých letních nocí. Svým hladkým zpracováním vláken je šetrný k pokožce a vytváří pocit doteku hedvábí. Těšíme se, že tento unikátní produkt vyzkoušíte, bude Vám dělat radost a zajistí Vám maximální pohodlí.UDRŽITELNÝ ODĚV

H&M

OSLAVA SMYSLNOSTI A UDRŽITELNOSTI V KOLEKCI JOHANNA ORTIZ X HM

Značka H&M aktuálně nabízí velmi ženskou kolekci, kterou vytvořila ve spolupráci s kolumbijskou návrhářkou Johannou Ortiz. Ta nabízí převážně romantické šaty, topy, sukně a plavky ve velmi exotickém duchu. TROPICKÉ KVĚTY A DRAMATICKÉ STŘIHY jsou totiž pro značku Ortiz velmi typické. Kolekce Johanna Ortiz x HM v sobě taky nese VZKAZ UDRŽITELNOSTI. Sedm kousků z kolekce jsou vyrobeny z udržitelných materiálů. Tři šaty a dva topy jsou z recyklovaného polyesteru a plavky zase z recyklovaného polyamidu a elastanu.

Jarní kolekce H&M je velmi ženská, nabízí totiž převážně šaty. Je taky oslavou udržitelnosti, protože všechny kousky jsou vyrobené z větší části z udržitelných materiálů. Některé šaty z kolekce jsou dokonce ze 100% udržitelných materiálů. 

Cílem kolekce je zpřístupnit široké veřejnosti udržitelnou módu. Modely, které nosíme dnes, by měly být vyrobeny s ohledem na zítřek. Neustálými změnami v tom, jak navrhujeme, vyrábíme a vybíráme materiály dokazujeme, že móda může být trendy, cenově dostupná a vyrobená z udržitelně získaných materiálů. Tyto šaty jsou toho symbolem: navrženy se vzory a barvami, které se vám líbí nyní, z materiálů vyrobených pro zítřek. Heslem jarní kolekce H&M je proto letos: "Pojďme se změnit!".


ESPRIT

Esprit ve jménu ekologie

Je vám blízká otázka ekologie? Není vám jedno, jaký dopad na přírodu má produkce oblečení? Pak vám určitě nesmí ujít nová kolekce Archroma od značky Esprit. 

Esprit se soustavně zaměřuje na problém udržitelnosti. Již v květnu jsme uvedli na trh kolekci, která je barvena nestravitelným odpadem vzniklým v zemědělství, jako jsou ovocné slupky, skořápky či kořínky. Kolekce nabídne 11 basic kousků v uklidňujících zemitých tónech. Tak který bude ten váš? 


VIDDA FASHION & LIVING CONCEPT STORE

ELKA

Elka je česká značka spodního prádla, domácího oblečení a bytových doplňků. Mají v nabídce výrobky pro celou rodinu (muži, ženy, děti). Všechny produkty jsou až do poslední nitky vyrobeny v České republice, což odstraňuje emise vylučované při transportu a poskytuje práci lidem v lokálních komunitách. Použité materiály jsou organické a rozložitelné. Proces výroby je šetrný k životnímu prostředí, i díky snaze využít i poslední ústřižek látky. Elka výrobky jsou Složené hlavně z bavlněného saténu, micromodalu a viskózy což zaručuje pocit pohodlí během celého dne.

SÁRA SEDLÁKOVÁ

Sára Sedláková je studentkou na UMPRUM a tvoří oděvy technikou patchwork, kdy sešívá použité kusy látek do nových oděvů a dává už nenošeným šatům druhý život. Tímto pomáhá recyklaci módy a zmenšuje, aspoň z části, množství odpadu, které módní průmysl produkuje. Taktéž je tím zaručena jedinečnost každého produktu a každý jeden je originál. Její kousky jsou šité ručně a lokálně.

ELKA
ELKA
BÁRA SEDLÁKOVÁ
BÁRA SEDLÁKOVÁ

Oxalis dessous

Plavky, které pomáhají čistit moře.

Kolekce od francouzské značky Antigel s názvem La Costa Antigel. Ta vznikla unikátní recyklací plastových lahví a dalších plastů, které byly zachyceny ve Středozemním moři v rámci projektu "Zachraň moře". Do něj se zapojilo více jak 400 rybářských lodí u španělského pobřeží a pomohli tak fyzicky k realizaci celého projektu.

Kolekce plavek nabízí široké množství střihů plavkových podprsenek a kalhotek, které dokáží uspokojit každou ženu. Tento ekologický materiál má navíc rychle schnoucí funkci, odráží UV záření, je odolný vůči chlóru, soli a dalším vlivům, což zajistí dlouhou životnost. Udělejte si radost novými plavkami a podpořte snahu o čištění Středozemního moře.UDRŽITELNÁ OBUV

CONVERSE

KOLEKCE RENEW

Nová kolekce Converse Renew klade velký důraz na rozměr udržitelnosti. Značka se neustále snaží zdokonalovat své metody výroby ve smyslu šetrnosti k životnímu prostředí. Dalším důkazem je novinka Renew, která obsahuje vysoké a nízké Chucky z recyklovaných materiálů.  

VŽDYCKY EXISTUJE ZPŮSOB JAK OBNOVIT TO, CO DĚLÁME
Unikátní Renew zemité barvy | Svršek vyrobený z 30% recyklované bavlny | Recyklované tkaničky | Minimalistické vyšívané logo | Výrazná skvrnitá recyklovaná podrážka | Jazyk odkazující na Renew příběh | Ortholite stélka pro větší pohodlí


VIDDA FASHION LIVING CONCEPT STORE

NOVESTA

Slovenská značka, která ručně vyrábí tenisky od roku 1939 na Slovensku a v Čechách. Obuv je ekologická a s výjimkou několika kožených produktů, se na její výrobu nepoužívají žádné živočišné produkty. Novesta používá hlavně přírodní kaučuk, 100% bavlnu a len. Taktéž si zakládá na dodržování nejvyšších ekologických standardů, tradic a ruční výroby. Novesta tedy šetří životní prostředí hned na několika úrovních, díky přírodním materiálům a minimalizaci živočišných produktů a díky lokální výrobě, která neprodukuje emise při převozu produktů a zároveň poskytuje zaměstnání místním lidem.


ECCO

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE ŠEŘÍCÍ VODU OD SPOLEČNOSTI ECCO LEATHER

Divize společnosti ECCO Leather vyvinula novou revoluční technologii šetřící vodu, technologii DriTan™, která promění celosvětový kožedělný průmysl. Technologie DriTan™ snižuje množství vody potřebné pro činění kůží, což umožňuje koželužnám pracovat udržitelnějším způsobem. Technologie DriTan™ ušetří přibližně 20 litrů vody na jeden kus kůže v koželužnách v Nizozemsku, a tato kůže je co do kvality, vlastností a stability nerozeznatelná od tradičně vyčiněné kůže. Pro představení této technologie vytvořila společnost ECCO ikonické tenisky ECCO SOFT 8, které jsou vyrobené pomocí technologie DriTan™. Po dobu 10 000 let lidé činili kůži a vždy se předpokládalo, že je nemožné zpracovat kůži bez použití velkého množství vody. ECCO Leather však vyvíjí a zdokonaluje způsob využití vlhkosti, která je již přítomná v kůžích a tím šetří vodu při zpracování a činění.UDRŽITELNÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

NEBBIA

Značka NEBBIA přináší na trh ekologické kousky už několik let. Svou cestu k ekologii odstartovala kolekcí Fitness meets Fashion vyrobenou ze SEQUAL vlákna. Španělská společnost SEQUAL spolupracuje s rybáři, nevládními organizacemi, místními komunitami a úřady na čištění oceánů od plastového odpadu. PET láhve se přemění na vločky a ty se následně změní na 100% polyesterové vlákno. Za 1 rok jsme spolu vyčistili plochu o rozloze Barcelony. 8 plastových lahví se rovná jednomu páru NEBBIA legín.

Každá další NEBBIA kolekce přináší i ekologické alternativy. Dámské kolekce Aloha Babe nebo HERO kolekce zahrnují velké množství produktů vyrobených právě z materiálu SEQUAL, zatímco u pánských kouscích se většinou používá k výrobě stoprocentní bavlna. NEBBIA má produkci pouze v Evropě, čili tím redukuje emise spojené s dopravou a zaručuje kvalitu materiálu. NEBBIA oblečení ti bude podporou při tréninku, stejně jako ty jeho koupí podpoříš životní prostředí. 


P.E NATION X H&M

NOVÁ DÁMSKÁ UDRŽITELNÁ SPORTOVNÍ KOLEKCE

Nová sportovní kolekce H&M ve spolupráci s P.E NATION v sobě spojuje sportovní styly společně s udržitelnými materiály. Značka P.E NATION sídlí v Sydney a je známá pro svou rozmanitost a módní sportovní oblečení určené pro moderní ženy, které jsou neustále v pohybu. V této kolekci najdete sportovní oblečení, plavky, spodní prádlo a doplňky. Vše navržené ve spolupráci s designovým týmem H&M. 


ALPINE PRO

Česká značka sportovního a outdoorového oblečení ALPINE PRO se dlouhodobě snaží o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
Limitovanou edici trik s eko tematickými potisky nechala značka ALPINE PRO vyrobit ze 100% organické bavlny tzv. biobavlny. Jde o geneticky nemodifikovanou bavlnu, při jejímž pěstování se nevyužívají syntetická hnojiva ani pesticidy. Tradiční přírodní způsoby pěstování a zpracování biobavlny jsou šetrné k životnímu prostředí. Příjemnou vlastností organické bavlny je i její jemnost. Organické bavlněné vlákno si během zpracování uchovává více "chmýří", protože nebylo porušeno chemickými přípravky. Bavlněná tkanina je tak ve výsledku pevnější, pružnější, prodyšnější a zachovává si přirozenou měkkost. Trika z organické bavlny jsou tak velice příjemná na nošení.
Z každého prodaného trika této limitované edice poputuje na konto Českého svazu ochránců přírody 30 Kč. Svaz nově získané prostředky použije na ochranu a obnovu přírodního dědictví, ekologickou výchovu a podporu trvale udržitelného života.


ADIDAS

Plastový odpad je problém, který nyní přesáhl únosnou hranici. Na každého obyvatele naší planety připadá 1 tuna plastu, z tohoto množství zůstává téměř 80 % odpadu, který znečišťuje oceány po celém světě. Společnost adidas přispívá k řešení těchto globálních problémů činy, které jsou velké jako společnost sama. S pomocí mnoha inovací a navázání několika partnerství se odhodlala k projetu KONEC PLASTOVÉHO ODPADU. "Soustředíme se nejen na změnu vlastního podnikání, ale chtěli bychom přispět ke změně celého našeho průmyslu," řekl James Carnes, viceprezident pro strategii značky. Od roku 2012 přichází společnost adidas, ve spolupráci s partnery jako jsou např. Parley for the Oceans, Stella McCartney nebo U.S. International Space Station, s novými inovacemi a procesy při výrobě produktů s ohledem na životní prostředí. Od představení nového modelu obuvi v sídle OSN v roce 2015 trvá dlouhodobá ekologická spolupráce s organizací Parley for the Oceans, díky níž bylo vyrobeno více než 15 milionů párů obuvi z materiálu Parley Ocean Plastic®. V letošním roce se navíc dostávají na trh tkaniny PRIMEBLUE a PRIMEGREEN , ve kterých je recyklováno 100 % použitého polyesteru. PRIMEBLUE je tkanina obsahující vysoce funkční polyesterové vlákno Parley Ocean Plastic™. Nyní se stává součástí ikonických produktů jako např. Ultraboost 20, a dokonce i dresů světových sportovních týmů. PRIMEGREEN je tkanina, která neobsahuje nepoužitý plast. Koncem letošního roku se stane součástí klíčových produktů. Pro více informací navštivte adidas.com/sustainability a připojte se na Twitter a Instagram adidas. 


PEEK PERFORMANCE

Švédská značka PEAK PERFORMANCE se zabývá trvalou udržitelností již od svého vzniku v roce 1986. Aktuálně se zavázala, že do roku 2026 bude veškerý použitý polyester recyklovaný, což je o 40 % více než dnes. Dalším bodem na cestě za udržitelností je například používání bavlny, která je už nyní ze 100 % organická, nebo pocházející z certifikovaných bavlníkových plantáží v rámci celosvětového programu Better Cotton Initiative. Důraz je také kladen na efektivnější barvení látek, při kterém se spotřebuje výrazně méně vody a CO2, než dříve. A pokud milujete péřové bundy, nemusíte složitě pátrat, odkud peří pochází. Na visačce se jednoduše dozvíte jeho původ. Vydejte se s námi na nikdy nekončící expedici za čistší přírodou. Značku Peak Performance si nově pořídíte i online na vermont.cz.UDRŽITELNÁ KOSMETIKA

VIDDA FASHION AND LIVING CONCEPT STORE

CANNOR

Cannor je přírodní nedekorativní kosmetika přičemž jako hlavní suroviny se využívají seté konopí, rostlinné oleje a bylinné výtažky. Při vývoji svých produktů čerpají z historie využití konopí jako přírodního léčiva. Produkty Cannor neobsahují silikony, parabeny a podobné škodlivé látky vyskytující se v běžné masově produkované kosmetice. Tato kosmetika je ručně vyráběná v České republice (ČR je jeden z největších producentů konopí v Evropě). Konečné produkty neobsahují žádné stopy THC a splňují všechny právní požadavky ČR a EU.


SUNDAYS

Je značka produktů na nehty, které jsou bezpečné a netoxické. Tato značka začala jako první prodávat netoxické, gluten free, na zvířatech netestované a veganské laky na nehty. Jejich prioritou je vytváření krásy, která však jde v ruku v ruce se zdravím a pohodou.

CONNOR
CONNOR
SUNDAYS
SUNDAYS

KIEHL'S

UDRŽITELNÉ TĚLOVÉ MÝDLO "MADE FOR ALL" GENTLE BODY WASH

Jemné tělové mýdlo "Made For All" Gentle Body Wash ctí všech pět pilířů KIEHL'S K + MADE BETTER™, zároveň je prvním produktem, jímž se Kiehl's snaží dosáhnout svých cílů v oblasti udržitelnosti. Složení mýdla je z 95 % tvořeno ingrediencemi z přírodních surovin, jež jsou stoprocentně biologicky rozložitelné, konkrétně z Aloe Vera získané udržitelnou cestou a výtažků ručně sbíraného mydlokoru tupolistého. Obal ze spotřebitelského tříděného odpadu přispívá k čistotě domácností a přitom pomáhá udržovat naši planetu zdravou. Mýdlo "Made For All" je vhodné pro všechny typy pleti, a to jak pro muže, tak pro ženy a děti od 3 let věku. Je tak jemné, že jej můžete použít na tělo, obličej i vlasy.UDRŽITELNÉ KABELKY

VIDDA FASHION AND LIVING CONCEPT STORE

UASHMAMA
Tato rodinná značka z Toskánska vyrábí produkty, kterévypadají jako z kůže, ale ve skutečnosti jsou z 98% z papíru a ze2 % z latexu. Vyrábějí funkční doplňky do domácnosti i kabelky,které můžete bez obav ručně vyprat. Jejich produkty dodomácnosti jsou vyrobené v malé vesnici blízko města Luccakde zaměstnávají velkou skupinu místních obyvatel, zatímcosložitější designy kabelek se vyrábějí ve Florencii. Tato značkanabízí funkční, kvalitní a odolnou alternativu ke kůži.


PBG PET COLLECTION
PBG je pražská značka vyrábějící kožené tašky a doplňky, která představila kolekci vyrobenou z recyklovaných plastových lahví. Jejich produkty mají minimalistický a funkční design, což z nich dělá praktické společníky do každodenního života. Současná spotřeba plastů na jedno použití způsobuje obrovské množství odpadu, kterému by trvalo stovky let, než by se sám rozložil, tato kolekce od PBG nabízí způsob jak plasty znovu zužitkovat.


TEABAG
Designérka Pavla Zimmermanová vyrábí tašky s názvem TEABAG. Tyto tašky, jak už název napovídá, jsou inspirované sáčky na čaj. Vznikají na principu slow fashion, jsou tedy vyráběny ručně, lokálněa v omezeném množství. Navíc jsou ušité ze zbytků a odřezků čalounických dílů, čímž se zmenšuje množství odpadu. Pavla přistupuje ke každému od řezku individuálně a přizpůsobuje tašku materiálu se kterým pracuje.
POTRAVINY A JEJICH SKLADOVÁNÍ

dm drogerie markt

Biopotraviny představují nedílnou součást sortimentu dm a každý rok si nacházejí mezi zákazníky stále více příznivců. Oblíbená dm značka dmBio nabízí nyní část sortimentu biopotravin v ještě vyšší kvalitě, produkty splňují certifikaci Demeter. Demeter je certifikát, kterým se označují produkty biodynamického zemědělství. Udělení tohoto certifikátu je podmíněno splněním velmi přísných pravidel, které daleko přesahují směrnice pro ekologické zemědělství. Pečeť vyvinutá pro privátní značky jako např. dmBio garantuje vysokou kvalitu surovin a jejich precizní zpracování při výrobě.


HYPERMARKET ALBERT

Albert nyní nabízí kolekci produktů pro každý den, které můžete používat znovu a znovu. Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na životní prostředí a mají všestranné využití. Zapomeňme na jednorázové obaly a používejme tyto produkty opakovaně.

KRABIČKY LOCK&LOCK Barva každé krabičky je unikátní, jelikož se zpracovává ze 100% zbytkových potravinářských plastů. 

POTRAVINOVÉ SÁČKY Skvělá alternativa k jednorázovým mikrotenovým sáčkům. Můžete je používat znovu a znovu, omezit tím produkci zbytečného plastového odpadu a odnášet si z nákupu i dobrý pocit.


STARBUCKS

Opětovně použitelné šálky

Snížení dopadu našich šálků na životní prostředí závisí na dvou vzájemně propojených faktorech: vývoj recyklovatelných šálků a motivace zákazníků, aby výrazně více využívali opětovně použitelné šálky. Mnoho našich zákazníků se stejně jako my pokouší zmírnit svůj negativní vliv na životní prostředí. Zákazníci, kteří mají v plánu zůstat v kavárně delší dobu, rovněž mohou požádat, aby jim byl nápoj připraven do keramického hrnku. Každý ušetřený papírový kelímek pomáhá chránit naše lesy. (Více informací o odlesňování se dozvíte od našich přátel z organizace Conservation International.)UDRŽITELNÉ OBLEČENÍ PRO KOJENCE A DĚTI

KITIKATE

Módní značka Kitikate přichází na český trh s kojeneckým oblečením s cílem prodávat kvalitní produkty, za jejichž výrobou a distribucí neleží stín pochybností o etice a ekologické odpovědnosti. Hlavním firemním krédem je nejen kvalita produktů, ale i dodržování maximálních ekologických a etických standardů. Její mateřská společnost Merkez bebek navrhuje a vyrábí jedinečné kojenecké oblečení již skoro 30 let. Před dvěma lety přešla zcela na ekologickou produkci za využití 100% bio bavlny pěstované a sklízené dle standardů GOTS. Kitikate je tak hrdým držitelem certifikátu GOTS.


BRUMS

ECO kolekce - bambusová vlákna 

Firma Preca Brummel se v poslední době zaměřila, kromě jiného, na vývoj a výrobu zcela nové kolekce z přírodních materiálů. Použité materiály jsou kvalitní bavlna a bambusová vlákna. Barevná škála je daná přírodní barvou vláken, bez dobarvování (od bílé přes odstíny béžové až po hnědou barvu). Ekologické materiály i zpracování zaručují vysokou snášenlivost i pro děti s kožními problémy. Snažíme se vyjít maximálně vstříc maminkám, které každý den řeší, jak zkvalitnit život dětem s různými druhy ekzémů a vyšší citlivostí na materiály.

ECO BRUMS 2.0 #savetheocean

Brums nabízí nový projekt Eco Brums 2.0, která představuje další možnost ochrany Oceánů a recykluje nylon z vyřazených rybářských sítí. Ne každý ví, že toto speciální vlákno je velmi vhodné pro recyklaci a oděvy z tohoto materiálu jistě obohatí náš šatník.

NOVÁ KOLEKCE BRUMS