WESTFIELD CHODOV

RECYKLAČNÍ SLUŽBY

MOTTO: PŘINESTE STARÉ, ODNESTE SI NOVÉ 

RECYKLAČNÍ KONTEJNER VE WESTFIELD CHODOV

Od loňského června stojí také ve Westfield Chodov oranžový kontejner na použitý textil. Cestu k východu Z ČERVENÝCH GARÁŽÍ U HYPERMARKETU ALBERT, kde se kontejner nachází, si za posledních 7 měsíců našla řada zákazníků. 

Odevzdali do něj už 2 939 kilogramů oblečení, látek a jiných doplňků. Firma Potex, která oranžový kontejner ve Westfield Chodov provozuje, tímto způsobem nashromážděné oblečení rozděluje mezi řadu neziskových organizací. Je to například Centrum sociálních služeb Praha nebo spolky Progressive a Naděje.

DÁREK ZA OBALY

Doneste do obchodu Kiehl's prázdné lahvičky od produktů Kiehl's, sbírejte razítka a získejte odměnu!

Více na www.kiehls.cz

RECYCLING DAYS

Navrátit hodnotu použitým kapslím je pro Nespresso prioritní, neobejde se však bez pomoci svých zákazníků. Ti po přípravě kávy a vypití šálku mohou použitou kapsli vrátit zpět do rukou Nespresso a spolu s ním tak hliníku dají doslova druhý život. Každá hliníková kapsle Nespresso může být nekonečně recyklovatelná, a právě zvýšení povědomí o recyklačním programu je dlouhodobým cílem společnosti Nespresso.


UDRŽITELNÉ SLUŽBY

MOTTO: NAKUPUJTE BEZ OBALU

FUSAKLE

NAČEPUJ SI U NÁS PRACÍ GEL A ŠETŘI ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Gel ze složek rostlinného původu neobsahuje fosfáty, chlór, EDTA, formaldehyd ani syntetická barviva univerzální na barevné i černé prádlo bez potřeby přidat aviváž, protože krásně voní. Kup si u nás i skleněné nádoby v objemu 0,5L a 1L nebo si přines vlastní.

Fusakle spolupracují s lokálním českým výrobcem pracích prostředků značky Qualt. Ta si plně uvědomuje dopad používání pracích prostředků na životní prostředí a proto zařadila do své výroby prostředky, které získaly známku "Ekologicky šetrný výrobek".

VESELÁ VEVERKA

PŘINES SI VLASTNÍ NÁDOBU

Nakupte sortiment Veselá Veverka s ohledem na přírodu do vlastní nádoby.
Až budete příště přemýšlet nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat, vzpomeňte si na Veselou Veverku.

dm drogerie markt

Ve vybraných prodejnách dm jsou dostupné plnící stanice na čisticí a prací prostředky značky Yellow a Blue, které umožňují čepování do opakovaně plnitelných nádob.
Zákazníci si tak do stejných nádob mohou stáčet gel na nádobí s citrónovou silicí, univerzální čistič s pomerančovou silicí, prací gel z mýdlovýchVYZKOUŠEJ PLNICÍ STANICI ořechů s vůní levandule a máchadlo prádla s levandulovým extraktem.